A szövetség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
A szövetség

Egy világ ahol igen is vannak csodák
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Meghalni vag Halva megszületni

Go down 
SzerzőÜzenet
Mick St John
Vámpír
Mick St John


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Feb. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen:)

Meghalni vag Halva megszületni Empty
TémanyitásTárgy: Meghalni vag Halva megszületni   Meghalni vag Halva megszületni Icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 3:00 am

Ki vagyok? Már magam sem tudom. Valaha boldog felhőtlen életet éltem. De ennek már vége. Minden egy ködös sejtelmes estén történt. Mikor feleségem meghalt, én meg magamba fordultam. Feleségem egy lázban hunyt el, ami súlyos volt. Persze akkoriban nem lehetet gyógyítani ma már egy vakcina is elég rá. Ez az a hír mi letablózott és magamba zuhantam. Évekig csak kocsmáztam és meg akartam halni. De persze nem jött össze az egész. Ittam, meg nos mást tettem. Korom 20 év legalább is úgy nézek ki. De már rég nem vagyok 20 sőt, de ezt nem mondom, meg ha nem haragszotok. Már nagyon sok ember szárad lekemen, próbálok hű ember maradni. Persze nem vagyok az. Miután teljesen tönkreettem volna magam. Egy hű baráttal találkoztam. Josef Kostan nak hívják. A mai napig nem tudom biztosan, hogy mi is történt, akkor ott. De azt tudom, azóta nem tudom már ki is, vagyok vagy voltam. Igaz Josef mondott olyanokat hogy jobb lesz. De nem lett jobb, sőt rosszabb is lett, mint volt. Mert így örökké ezzel a fájdalommal kell együtt élnem. Mi vagyok? Vámpír hála Josefnek. Nem igazán értettem először hogy mi is van itt. De most már tudom. Persze van előnyei is ennek a létnek. De sokkal több a hátránya, mint előnye. Nem itt lettem vámpír, ha nem még St-Louns ban. De ott nem felet meg az életem így New Yorkba jöttem. Vicces, mert el szakadtam Joseftől egy időre s mikor New Yorkba jöttem, akkor találkoztam vele. Nos Mára rá lehet jönni, arra hogy ki nem látszom. Persze csak láttcat ami vagyok. Már semmiben sem hiszem s nem is, fogok hinni. Ez van barátaim már mind elhunytak. Kivéve volt mesterem Josef Kostan persze. De vele sem felhőtlen a kapcsolatom mindig, sokszor veszekedtem már vele. De nem baj. Most sokat segít a barátsága. Josef nélkül mára már én sem lehetnék itt.
Vissza az elejére Go down
 
Meghalni vag Halva megszületni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A szövetség :: Előtörténetek-
Ugrás: