A szövetség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
A szövetség

Egy világ ahol igen is vannak csodák
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Taylor élette

Go down 
SzerzőÜzenet
Taylor Lautner Jacob
Vérfarkas
Taylor Lautner Jacob


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Feb. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Soha nem tudhatod

Taylor élette Empty
TémanyitásTárgy: Taylor élette   Taylor élette Icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 1:37 pm

Anyám újra férjhez ment, és utazgatnak. Ezért úgy gondoltam egy időre New Yorkba költözöm Josefhez. Hiányozni fog Logen Don, hiányozni fog a hőség, hiányozni fog a mindig jókedvű, kelekótya anyám! Tudtam, hogy csak pár perc és Josef megérkezik értem. Ahogy ezt gondoltam és kinéztem az ablakon, egy autó állt meg a házunk előtt. Megfogtam a csomagjaimat és lementem a kocsihoz. Ebben a percben öröm, és bánat fogot meg engem. Tudtam hogy soha tobbé nem fogom látni szülő hazám, de mégis örült a bensőm mert tudtam hogy jó kezekben leszek. Akkoriban kevés barátom volt, a legjobb barátom mégis Josef volt, akihez oda költöztem, úgy éltünk ott mint hal a vízben. Amikor felnőttem és 20-éves lettem elköltöztem Joseftől, és a kertváros szívében leltem otthont. ~össze házasodtam Amiliával és született egy gyermekünk, Brichi. Megkértem Josefet hogy legyen a keresztapja, persze Josef eleinte tiltakozott, de be látta hogy Brichinek kell egy kereszt apa. És most így élünk...
Vissza az elejére Go down
 
Taylor élette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A szövetség :: Előtörténetek-
Ugrás: